تعاریف و اصطلاحات

عراقچی: مذاکرات تا تامین نظرات ایران ادامه دارد

تهران (پانا) - سید عباس عراقچی رئیس هیات ایرانی حاضر در هجدهمین نشست کمیسیون برجام با بیان اینکه ما در این مذاکرات نظرات خود را با منطق بیان کرده و به طور محکم پشت سر این نظرات هستیم، تاکید کرد مذاکرات را تا جایی که نظرات ما تامین شود، ادامه خواهیم داد.

15 اردیبهشت 1400

بنایی تاریخی و دیدنی که خشت به خشت ویران می گردد

ایسنا/ این خبر پیرامون بنایی تاریخی و دیدنی که خشت به خشت ویران می گردد، برای شما نگارش شده است.

31 فروردین 1400

راهبری جهش تعلیم و تربیت در دوران کرونا به دست فرهنگیان

تهران (پانا) - جهش تعلیم و تربیت در دوران کرونا به دست فرهنگیان راهبری می شود، این نکته ای بود که وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی روسا و مدیران نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی بیان نمود.

17 فروردین 1400

تاریخچه موسیقی؛ مختصری در باب پیدایش موسیقی در جهان

تاریخچه موسیقی را می توان در آثار برجای مانده در چوغامیش خوزستان ایران که در سال های 1961 تا 1966 یافت شده است، جستجو کرد. این مهرنگاری ها تصویری از یک بزم را نشان می دهد که دسته ای نوازنده هر کدام به نواختن سازی مشغول هستند.

16 اسفند 1399

45 سوالی که باید برای آشنایی بیشتر از کسی که دوست دارید بپرسید

آشنایی بیشتر با فردی که دوستش دارید هیجان انگیز و وحشتناک است. بله، اگر صحبت کردن با کسی که دوستش دارید شما را فوق العاده عصبی می نماید یا اگر وقتی سعی می کنید بیشتر او را بشناسید، کلمات خود را فراموش می کنید کاملاً طبیعی است. اما نگران نباشید، به همین...

19 بهمن 1399

پرهزینهترین سریالهای تلویزیونی تاریخ را بشناسید

تا همین چند سال پیش، استودیوهای سینمایی کلان ترین بودجه های خود را صرف ساخت فیلم های سینمایی می کردند. بنابراین فیلم ها از سریال های تلویزیونی جذاب تر بودند و مردم برای رفتن به سینما بیشتر از نشستن در برابر تلویزیون هیجان نشان می دادند. اما این روزها...

30 دی 1399

درمان جوش چرکی کف سر و پشت گردن

جوش چرکی کف سر و پشت گردن به دلایل مختلفی ایجاد می شوند و کسانی که از این مشکل پوستی رنج می برند می توانند با روش های طبیعی و گیاهی این جوش ها را درمان نمایند.

16 دی 1399

سقوط بورس مجلس را هم نگران کرد، استراتژی مجلس برای بازگشت بورس چیست؟

خبرنگاران : رییس کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که اعتماد مردم به بازار سرمایه ظرفیت قابل توجهی است و نباید اجازه داد تا با سوء مدیریت ها این اعتماد خدشه دار گردد.

3 آذر 1399

چای مناسب گروه خونی تان را بشناسید

خبرنگاران : بسیاری از مواد غذایی تنها برای گروه خاصی از افراد مناسب هستند و در سایر افراد اثرات نامطلوبی دارند.

1 آذر 1399

ریشه تنش بین مجلس و دولت

محمدرضا خباز نماینده ادوار مجلس و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در مصاحبه با خبرنگاران با بیان این که مجلس و دولت به منزله دو بال یک پرنده هستند گفت: یک پرنده با دوبال می تواند پرواز کند. چنانچه یکی از بال های آن معیوب باشد یا دو بالش با هم هماهنگ نباشند...

24 آبان 1399

روایت عشق و مرگ در فیلم یلدا

به این نکته هم باید اشاره کرد، جدیدترین ساخته مسعود بخشی تا به امروز در محافل بین المللی مختلفی به نمایش درآمده همچنین این فیلم توانسته جایزه بزرگ هیات داوران جشنواره ساندنس را کسب کند.

14 آبان 1399