اگر خودروی اپل لغو نمی شد، چه شکلی بود؟، عکس

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، پس از سال ها شایعه، وقتی پروژه ماشین اپل به واقعیت نپیوست و هیچ تصویری به بیرون درز نکرد، هوش مصنوعی مدل هایی براساس جزئیات داده شده به نمایش گذاشت.

اگر خودروی اپل لغو نمی شد، چه شکلی بود؟، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ سطح دیتا و براساس گزارش زومیت، پس از یک دهه شایعات و برآورد ها، پایان پروژه چند میلیارد دلاری ماشین اپل لغو شد. گزارش های مربوط به این خودرو الکتریکی هرگز کاملاً واقعی به نظر نمی رسیدند، اما اکنون به لطف گزارش مارک گورمن در بلومبرگ، جزئیات جدیدی در مورد این خودرو داریم. این گزارش شامل جزئیات حیرت انگیزی درباره برنامه های مدیران مختلف اپل برای این خودرو و دلیل شکست پروژه است. همچنین توضیحات جالبی درباره ظاهر اپل کار نیز وجود دارد.

در مقطعی از زمان، رهبران اپل بر این باور بودند که میکروباس نباید فرمان یا پدال داشته باشد، صندلی های آن باید مانند هواپیمای شخصی روبه روی هم و شبیه دورهمی قرار گرفته باشد، دو طرف ماشین خمیده و سقف آن شیشه ای باشد. جانی آیو، طراح مشهور اپل، فکر می کرد که فضای داخلی باید با استیل ضدزنگ، چوب و پارچه سفید پوشانده شود و فقط یک رنگ باشد، سفید.

از آن جایی که ماکت های واقعی ماشین احتمالاً در اعماق دفتر اپل به خوبی محافظت می شوند و هرگز آن ها را نخواهیم دید، هوش مصنوعی مسئولیت نمایش تصاویری مبتنی بر آنچه از جزئیات ماشین اپل می دانیم را برعهده گرفته است.

امیدواریم از تماشای این شاتر لذت برده باشید. شما چه تصوری از ماشین اپل داشتید؟ نظرتان درمورد طراحی های هوش مصنوعی از اپل کار چیست؟

227227

منبع: خبرآنلاین

به "اگر خودروی اپل لغو نمی شد، چه شکلی بود؟، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر خودروی اپل لغو نمی شد، چه شکلی بود؟، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید