والورده: طرفداران بارسلونا حق دارند از نتایج ما ناراضی باشند، می توانیم به وضعیت عادی برگردیم

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از تساوی خانگی مقابل اسلاویاپراگ در لیگ قهرمانان اروپا به طرفداران تیمش برای مطالبه نتایج بهتر حق داد.

والورده: طرفداران بارسلونا حق دارند از نتایج ما ناراضی باشند، می توانیم به وضعیت عادی برگردیم

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، تیم فوتبال بارسلونا دومین بازی بدون برد متوالی خودش را شب گذشته (سه شنبه) در دیداری خانگی از هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا مقابل اسلاویاپراگ به ثبت رساند. بارسلونا که شنبه شب در هفته لالیگا در خانه لوانته بازی یک بر صفر برده را 3 بر یک باخت، شب گذشته مقابل نماینده جمهوری چک به تساوی بدون گل رضایت داد تا نارضایتی طرفدارانش دو چندان گردد و آنها را مجاب کند برای نشان دادن اعتراض خود در طول مسابقه آغاز به سوت زدن نمایند.

ارنستو والورده که تساوی خانگی تیمش، کار آن را برای صدرنشین ماندن و حتی صعود از گروه خود سخت کرد، پس از بازی به وبلاگ سطح دیتا گفت: اینکه طرفداران از ما توقع کسب نتایجی بهتر از این را داشته باشند کاملاً طبیعی است. شما همواره دوست دارید برنده باشید. امروز هم واقعیت این بود که ما در زمینه استفاده از موقعیت های مان عملکرد خوبی نداشتیم و با وجود فرصت های مسلم گلزنی نتوانستیم از آنها بهره ببریم. حریف، بدون ایجاد هیچ موقعیت مسلم گلزنی، وقتی صاحب توپ می شد برای ما مشکل ایجاد می نماید چون ضدحملاتش بسیار سرعتی بود. مشکل کار ما این بود که نمی توانستیم از سلطه ای که بر بازی داشتیم برای رسیدن به گل استفاده کنیم.

والورده با اعتراف به افزایش فشار روی تیمش ادامه داد: ما چند روز قبل هم مقابل لوانته باختیم و درک می کنیم که آن شب هم بهترین بازی مان را ارائه نکردیم. امشب هم همین رخ داد. ما دو بازی نه چندان جالب انجام داده ایم و می دانیم که فشار زیادی روی تیم قرار گرفته است که باید از آن خلاص گردد. سه روز پیش ما در وضعیتی فوق العاده بودیم و سه روز بعد به نظر می رسد که وارد بحران شده ایم. با این حال معنای این اتفاق آن است که سه روز دیگر هم ممکن است ما بتوانیم اوضاع را تغییر دهیم.

جوردی آلبا دفاع چپ بارسلونا به دلیل احساس درد مجبور به ترک میدان شد و سرخی روبرتو جای او را گرفت. به این ترتیب نلسون سمدو به سمت چپ خط دفاعی رفت و این در حالی بود که جونیور فیرپو از روی سکوها بازی را تماشا می کرد.

والورده درباره این موضوع هم مطرح کرد: جوردی از ناحیه همسترینگ مشکل داشت و باید دید که نظر پزشکان درباره او چیست. من همواره یک دفاع کناری روی نیمکت دارم. در بازی قبلی جوردی روی نیمکت بود و امشب سرخی که توان بازی در هر دو سمت خط دفاعی را دارد. ما روی جونیور هم حساب می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "والورده: طرفداران بارسلونا حق دارند از نتایج ما ناراضی باشند، می توانیم به وضعیت عادی برگردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: طرفداران بارسلونا حق دارند از نتایج ما ناراضی باشند، می توانیم به وضعیت عادی برگردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید