نبودن علی مصفا پروانه نمایش گرفت

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، پروانه نمایش فیلم های رگ های آبی، رویای کاغذی و نبودن صادر شد.

نبودن علی مصفا پروانه نمایش گرفت

پروانه نمایش رگ های آبی به تهیه کنندگی و کارگردانی جهانگیر کوثری، رویای کاغذی به تهیه کنندگی و کارگردانی علی عطشانی و نویسندگی جابر قاسمعلی و نبودن به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی علی مصفا 23 مهرماه صادر شد و تا 24 مهرماه سال 1403 اعتبار دارد.

رگ های آبی به تهیه کنندگی و کارگردانی جهانگیر کوثری به زندگی فروغ فرخزاد می پردازد. باران کوثری و ستاره پسیانی ازجمله بازیگران این فیلم هستند. این فیلم اولین تجربه کارگردانی جهانگیر کوثری است که در کارنامه خود تهیه کنندگی آثاری، چون همچون زیر پوست شهر، خون بازی، اشباح، سوت سرانجام، فراری، به آهستگی، نسل جادویی، نرگس، یک شب، دختران خورشید را دارد.

فیلمنامه رویای کاغذی را جابر قاسمعلی براساس ایده ای از علی عطشانی نوشته است و کامران تفتی، مینا وحید، زینب (نگار) ملاکی و امیرحسین رضازاده نقش های اصلی این فیلم را ایفا کرده اند، همچنین مجید مهین دوست و آیه قبادیان از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

سومین فیلم علی مصفا با نام نبودن (absence) درباره پسری است که بعد از پنجاه سال برای نوشتن بیوگرافی از زندگی پدرش به پراگ سفر می کند تا درباره گذشته پدرش در زمان جمهوری سوسیالیستی چکسلواکی اطلاعاتی به دست بیاورد. تنها رابط او با گذشته پدر چند عکس است که از او به یادگار مانده است. بازیگران فیلم جز مصفا و لیلا حاتمی، غیرایرانی هستند.

وبلاگ سطح دیتا فرهنگی هنری سینما و تئاتر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نبودن علی مصفا پروانه نمایش گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبودن علی مصفا پروانه نمایش گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید