طرح پذیرنده ملی راهی برای ارائه خدمات مطلوب به کسب وکارها و دارندگان کارت های بانکی

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، به گزارش دیده بان گردشگری ایران و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در طرح پذیرنده ملی خدمات مناسبی را برای دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران، در قالب بسته های تشویقی و خدماتی و بعلاوه اهدای جوایز ویژه به دارندگان کارت های بانکی ارائه می نماید.

طرح پذیرنده ملی راهی برای ارائه خدمات مطلوب به کسب وکارها و دارندگان کارت های بانکی

در این جشنواره بانک ملی ایران به وسیله ارائه بسته های تشویقی و خدماتی میخواهد به تمام دارندگان کارت های شبکه بانکی و پذیرندگانی که درگاه پرداخت یا دستگاه کارتخوان خود را به حساب های بانک ملی ایران متصل نموده اند با قرعه کشی ماهانه جوایز ویژه ای اهدا کند.

در این طرح دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می توانند برای ورود به جشنواره با حداقل 30 میلیون تومان تراکنش ماهانه (POS) ضمن بهره مندی از بسته های کاربردی، از تسهیلات ویژه تا سقف 50 میلیارد ریال با نرخ مصوب و یا تسهیلات 2 میلیارد ریالی بدون سود و کارمزد و هر ماه 10 یاری هزینه 10 میلیارد ریالی خرید خودرو به قید قرعه (هر 1 میلیون تومان 1 امتیاز) شرکت نمایند.

بعلاوه جشنواره پذیرنده ملی برای دارندگان کارت های تمامی بانک ها نیز جوایز ارزنده ای را در نظر گرفته است. تمامی دارندگان کارت، با هر یک از کارت های فعال خود در شبکه بانکی می توانند شانس خود را برای برنده شدن 95 جایزه 100 میلیون ریالی در صورت خرید به وسیله کارت خوان بانک ملی(سداد)؛ به قید قرعه با کسب حداقل 2 امتیاز، (هر 100 هزار تومان یک امتیاز) در هر ماه امتحان نمایند.

برای شرکت در این جشنواره کافی است هر یک از متقاضیان تا پرداخت های بالای 200 هزار تومانی خود را به وسیله ابزارهای پذیرش (مانند کارتخوان، درگاه پرداخت و اپلیکیشن های پرداخت) شرکت خدمات پرداخت الکترونیک سداد انجام دهند.

منبع: گردشبان

به "طرح پذیرنده ملی راهی برای ارائه خدمات مطلوب به کسب وکارها و دارندگان کارت های بانکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح پذیرنده ملی راهی برای ارائه خدمات مطلوب به کسب وکارها و دارندگان کارت های بانکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید