انگشتر طلای خاص و لاکچری علیرضا جهانبخش

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، باشگاه فاینورد به مناسبت قهرمانی ارزشمند تیمش در رقابت های لیگ اردیویسه، هدیه ویژه ای برای اعضای تیم و بازیکنان خود در نظر گرفت و به صورت اختصاصی مخفف نام هر فرد را روی آن حک کرد تا معین گردد چه هدیه ای متعلق به آنهاست و تا چه میزان برای این افتخارآفرینان ارزش گذاری شده است.

انگشتر طلای خاص و لاکچری علیرضا جهانبخش

حلقه قهرمانان عنوانی است که باشگاه فاینورد برای هدیه منحصر به فردش برای قهرمانی تیم در نظر گرفته که یکی از آن ها به علیرضا جهانبخش، ستاره ملی پوش این تیم رسیده و مخفف A.J روی آن درج شده است.

علیرضا جهانبخش روز آدینه این هدیه فوق العاده را دریافت کرد؛ هدیه ای که باشگاه فاینورد با همکاری مجموعه سرشناس GASSAN که اشیای زینتی لوکس را به فروش می رساند، برای بازیکنان خود بخاطر موفقیت شان در فصل اخیر تهیه نموده و آن را تحویل داده است.

پیشتر بسکتبالیست های NBA و قهرمانان فوتبال آمریکایی (NFL)، بخاطر قهرمانی هایشان، این حلقه ها دریافت می کردند که حالا باشگاه فاینورد نیز تصمیم گرفته به علیرضا جهانبخش و دیگر بازیکنان خود چنین هدیه خاص و ویژه ای بدهد.

جهانبخش در حالی این هدیه را دریافت نموده که روی نمای انگشتر، لوگوی بزرگ باشگاه فاینورد از الماس ساخته شده و بدنه آن از طلا است تا این هدیه گران قیمت و ویژه باشد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "انگشتر طلای خاص و لاکچری علیرضا جهانبخش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگشتر طلای خاص و لاکچری علیرضا جهانبخش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید