گل به خودی های صدا و سیما!

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، باید جلوی گل به خودی های صدا و سیما گرفته گردد؛ مخاطبان صدا و سیما زیاد شده و این هم زنگ خطر است و هم امیدوار کننده که یقینا به عملکرد آن بستگی دارد.

گل به خودی های صدا و سیما!

گروه دانشگاه خبرگزارى دانشجو-سیدمحمدحسین موسوى نسب؛ * امروز شاهد آن هستیم که عده قابل توجهی از مردم به توصیه های بهداشتی عمل می نمایند و در منازل خود، دوره خود قرنطینگی را سپری می نمایند.

بیش از پیش توجه مردم به رسانه های داخلی و خارجی افزایش یافته و بازتاب سوژه های خبری در این برهه زمانی قوت چشمگیری داشته است به شکلی که یک اتفاق ساده دست مایه رسانه های معاند نظام جمهوری اسلامی می گردد تا از کاه کوه بسازند.

مردم به آمار وزارت بهداشت اطمینان دارند و روزانه میلیون ها نفر از داخل و خارج کشور چشم و گوششان به سخنگویان وزارت بهداشت است...

مهترین نقش صدا و سیما ایجاد آرامش میان مردم است و با خنثی کردن شایعاتی که حقیقتا منشأى جز معاندین جمهوری اسلامی ندارد باید اضطراب و استرس جامعه را کنترل کند.

سکوت و لاپوشانی خبری در مقابل بعضی اتفاق ها نتیجه عکس و بی اعتمادی را به دنبال دارد

افتخارات پزشکی و همدلی امروز ما آنقدر ارزشمند است که پذیرش یک مسئله ساده نباید برای صدا و سیما حسایت اینگونه داشته باشد.

کشور ما امروز در یک جنگ تمام عیار است که یکی از سربازان خط مقدم آن صدا و سیما است

که باید در جبهه جنگ رسانه ای به وجود آمده به خوبی عمل کند...

هجوم رسانه های معاند امروزه بیش از پیش شده است. به گونه ای که کوچکترین اتفاق ها را دست مایه حمله می نمایند. از منظر خارجی عملکرد صدا و سیما قابل تحسین است منتهی از منظر داخلی و مواجهه با مردم گاهی شاهد ضد و نقیض های هستیم که توجیه اجتماعی ندارند.

باید جلوی گل به خودی های صدا و سیما گرفته گردد. مخاطبین صدا و سیما زیاد شده است و این هم زنگ خطر است و هم امیدوار نماینده که یقینا به عملکرد آن بستگی دارد.

جامعه متاثر از این ویروس ناخوانده تغییراتی نموده است؛ رسانه ملی هم نیازمند تحولی در برنامه های خود است. پخش برنامه های تکراری با توجه به ظرفیت های موجود ضعف است که باید رفع گردد. ارقی که مردم کشور و جامعه نسبت به صدا و سیما دارند پنهان شدنی نیست ...

ترجیح مردم کشورم میان این همه رسانه جیره خور خارجی، بی شک رسانه ملی جمهوری اسلامی است...

سیدمحمدحسین موسوى نسب-فعال دانشجویى استان خوزستان

انتشار یادداشت های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط وبلاگ سطح دیتا نیست و صرفاً منعکس نماینده نظرات گروه ها و فعالین دانشجویی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گل به خودی های صدا و سیما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل به خودی های صدا و سیما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید