مرگ 15 داعشی درخانقین عراق

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، حشد شعبی عراق اظهار داشت 15 داعشی را در عملیاتی ویژه در نینوا از پای درآورد، همچنین این گروه تروریستی به یک ایست بازرسی در دیالی حمله کرد، علاوه بر این تعدادی داعشی به خودروی یکی از نیروهای حشد شعبی حمله نموده و او را کشتند.

مرگ 15 داعشی درخانقین عراق

به نقل از سایت شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق، حشد شعبی عراق در بیانیه کوتاهی اعلام نمود، در عملیاتی ویژه در نینوا 15 داعشی را از پای درآورده است.

همچنین یک منبع امنیتی در عراق به سومریه نیوز گفت: تعدادی داعشی به ایست بازرسی مرکز پلیس المقدادیه در دیالی حمله کردند اما این حمله کشته یا زخمی نداشت.

علاوه بر این، یک منبع امنیتی در دیالی امروز (سه شنبه) به شفق نیوز گفت: تعدادی داعشی در خانقین که طی چند روز گذشته شاهد تنش امنیتی بوده، دست به جنایت هولناکی زده و با تیراندازی به سمت خودروی علی فرمان، یکی از نیروهای حشد شعبی در روستای التفرقه در غرب خانقین، او و همسرش را به قتل رسانده و پس از آتش زدن خودروی آنها دخترشان را ربوده و به مکان نامعلومی گریختند.

منبع یاد شده اضافه نمود: تروریست ها با خانواده این کشته ها تماس گرفته و این جنایت را به آنها اطلاع دادند و تهدید کردند، اگر می خواهید دخترتان را پس بگیرید ما منتظر شما هستیم.

این منبع تاکید نمود: جمعی از نیروهای تیپ دو لشکر 110 حشد شعبی عراق فورا خود را به محل حادثه رساندند اما تروریست ها گریخته بودند، نیروهای حشد شعبی با استفاده از یک پهپاد و گشت زنی هایی در اطراف محل حمله به تعقیب این جنایتکاران پرداختند.

یک منبع امنیتی اعلام نمود، نیروهای امنیتی و حشد شعبی توانستند دختر بچه را در اطراف شهرستان خانقین آزاد نمایند.

این منبع اضافه نمود: نیروهای امنیتی و حشد شعبی در جریان تعقیب عاملان این جنایت این دختر بچه دو ساله را در اطراف روستای التفرقه در غرب خانقین یافتند.

به گفته این منبع، نیروهای امنیتی هنوز پیکر این عضو حشد شعبی و همسرش را نیافته اند.

نیروهای امنیتی و حشد شعبی عراق گهگاه خبرهایی از بازداشت، هلاکت و یا زخمی شدن داعشی ها در مناطق مختلف کشور به ویژه آنهایی که در چند سال اخیر آزاد شده اند، منتشر می نمایند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "مرگ 15 داعشی درخانقین عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ 15 داعشی درخانقین عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید