رونالدو در تیم ملی پرتغال می ماند

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، رسانه پرتغالی از ادامه حضور کریستیانو رونالدو در تیم ملی فوتبال این کشور اطلاع داد.

رونالدو در تیم ملی پرتغال می ماند

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، در خصوص آینده کریستیانو رونالدو پس از حذف از جام جهانی صحبت های زیادی مطرح شد. افرادی معتقدند او دیگر نباید در تیم ملی پرتغال باشد ولی عده ای نیز عقیده دارند رونالدو باید همچنان در خط حمله تیم ملی کشورش حضور داشته باشد.

کریستیانو رونالدو جام جهانی قطر را با گریه به انتها رساند. حذف شدن به وسیله مراکش در یک چهارم نهایی بدون شک ضربه بزرگی برای رونالدو بود. با وجود همه چیز، شماره 7 این تیم گفت که او هرگز به کشورش پشت نخواهد کرد. مهاجم گلزن پرتغالی ها بیان کرد که هنوز زمان بازنشستگی از تیم ملی فرا نرسیده است.

رسانه Correio da Manha بیان کرد که کریستیانو رونالدو به ماندن در این تیم فکر می نماید حتی اگر فرناندو سانتوس همچنان سرمربی باشد. در طول جام جهانی گفته شد که رابطه بین این دو به سردی گراییده است.

روزنامه رکورد چاپ پرتغال در واکنش به این اتفاقات نوشت که پس از مشاجره لفظی بین سانتوس و رونالدو، کریستیانو رونالدو در نهایت به فکر ترک قطر افتاد. خبری که اتحادیه فوتبال پرتغال آن را به شدت تکذیب کرد.

این بازیکن 37 ساله پرتغالی بعد از حذف پرتغال در شبکه اجتماعی خود نوشت: اکنون باید منتظر بمانیم تا زمان همه چیز را تعیین کند و به همه اجازه دهد که نتیجه گیری های خود را انجام دهند.

پرتغالی ها در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه یک بر صفر مغلوب مراکش شدند. رونالدو در پنج مسابقه در این مسابقات شرکت کرد و یک گل به ثمر رساند.

منبع: فرارو

به "رونالدو در تیم ملی پرتغال می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو در تیم ملی پرتغال می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید