خبرنگاران ونزوئلا: سیاست فیس بوک پیروی از تحریم آمریکا علیه کاراکاس است

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، تهران- خبرنگاران- کاراکاس مسدود شدن حساب کاربری فیس بوک نیکلاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا، را سیاست تمامیت خواهی دیجیتال فیس بوک خواند و آن را حمایت و دنباله روی از تحریم های آمریکا علیه کشورش دانست.

خبرنگاران ونزوئلا: سیاست فیس بوک پیروی از تحریم آمریکا علیه کاراکاس است

به گزارش وبلاگ سطح دیتا از خبرگزاری فرانسه، وزارت امور اطلاعات و ارتباطات ونزوئلا در بیانیه ای بعد از مسدود شدن حساب کاربری فیس بوک مادورو اظهار داشت: ما در حال تماشای سیاست تمامیت خواه دیجیتالی هستیم که توسط شرکت های فراملی اجرا شده و می خواهند قوانین خود را بر کشورهای جهان تحمیل کنند.

سخنگوی فیس بوک روز شنبه مسدود شدن حساب کاربری رییس جمهوری ونزوئلا را به نقض مکرر قوانین شرکت مرتبط دانست.

براساس تصمیمات یک طرفه شرکت آمریکایی فیس بوک، حساب کاربری مادورو مسدود شده اما قابل مشاهده است اما رییس جمهوری ونزوئلا قادر به افزودن پست های جدید نیست.

فیس بوک به تازگی یک ویدئو را از حساب کاربری مادورو حذف کرده و مدعی است که این اقدام به دلیل نقض سیاست های شرکت در برابر اطلاعات غلط در مورد بیماری کووید 19 که به احتمال زیاد مردم را در معرض خطر قرار می دهد، است.

به دنبال سیاست های تمامیت خواه فیس بوک، کاراکاس اقدام سانسور فیس بوک را تمدید تحریم های آمریکا علیه ونزوئلا در تلاش برای سرنگونی مادورو خواند.

آمریکا در ظرف چند سال گذشته تحریم های یکجانبه ای علیه ونزوئلا از جمله تحریم شرکتهای نفت دولتی وضع کرده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ونزوئلا: سیاست فیس بوک پیروی از تحریم آمریکا علیه کاراکاس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ونزوئلا: سیاست فیس بوک پیروی از تحریم آمریکا علیه کاراکاس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید