حاشیه های عجیب و غریب برای ساره بیات و سکوت مرموز ، از خیانت شوهر تا مهاجرت از ایران

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، خبرنگاران:ساره بیات پس از شایعه خیانت همسرش در فضای مجازی مدتی است که در خارج از کشور به سر می برد که این شایعه را در فضای مجازی به راه افتاده که برای همواره مهاجرت نموده است.

حاشیه های عجیب و غریب برای ساره بیات و سکوت مرموز ، از خیانت شوهر تا مهاجرت از ایران

ساره بیات یکی از بازیگران کم حاشیه در فضای مجازی است ساره بیات در سریال خانگی همگناه ایفای نقش نموده است ساره بیات مدتی سفیر صنایع دستی ایران بوده است ساره بیات متولد دهه 50 بوده است ساره بیات در فیلم های زیادی با محمد رضا گلزار هم بازی بوده است .

ساره بیات که اخیرا بعد از خبر ازدواجش با علیرضا افکاری و گذشت تنها مدت کوتاهی از عقد او شایعه خیانت همسرش ساره بیات را به یکی از سلبریتی های پرحاشیه تبدیل نموده است. با استوری عکس هایی که ساره بیات در اینستاگرامش می گذرد کاربران را به این باور رسانده که با خیانت همسرش او ایران را ترک نموده .البته حدس میگردد که ساره بیات برای تعطیلات سال نو میلادی کنار خواهرش رفته باشد. ساره بیات و علیرضا افکاری هنوز هیچ واکنشی در رابطه با شایعات موجود در فضای مجازی نشان نداده اند.

ویدئوی نوی از ساره بیات در فضای مجازی منتشر شده است که در آن از خیانت شوهر نوش پرده برداشته است. ساره بیات در یکی از مصاحبه هایش درباره خیانت به زنان صحبت کرد و گفت: زن اگر 10 بار بهش خیانت بشه، هرگز عادت نمیکنه و ما زن ها عادت نمی کنیم!

این ویدئو شائبه خیانت علیرضا افکاری همسر نو ساره بیات را تقویت نموده است و موجب واکنش های زیادی در فضای مجازی شده است. خانم بازیگر هنوز به این اخبار واکنش و پاسخی نداده است. اساره بیات بازیگر مطرح سینما ایران چندی پیش خبر ازدواجش با علیرضا افکاری را رسما گفت. علیرضا افکاری همسر ساره بیات آهنگساز ایرانی متولد 1356 در اصفهان است.

زندگینامه ساره بیات

در این بخش بیوگرافی خانم ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون را مرور می کنیم. بیشتر مـا وی را با فیلمهای جدایی نادر از سیمین و بعلاوه محمد رسول الله ساخته مجید مجیدی می شناسیم. خواهر او سروین بیات همسر فوتبالیست معروف رضا قوچان نژاد می باشد.

زندگی نامه ساره بیات

ساره بیات زادۀ 14 مهرماه 1358 در مشهد، بازیگر اسـت.فارغ التحصیل رشته هنر از دانشگاه و بازیگری از موسسه کارنامه می باشد، از سال 1380 وارد تئاتر شد ودر جشنواره پلیس در نخستین کارش، جایزه برترین بازیگری رابه همراه دیپلم افتخار کسب کرد.

بعد از اخذ مدرک بازیگری از موسسه کارنامه بـه مجموعه یک مشت پر عقاب دعوت شد و بعد از اتمام آن با فیلم سینمایی مقلد شیطان وارد سینما شد کـه با بازی در اینکار نیز نامزد دریافت جایزه هم شد. ساره بیات از سال 80 وارد بازیگری شده ودر تئاتر فعالیت داشته اسـت.بازیگری در سینما را درسال 1385 با بازی در فیلم مقلد شیطان آغاز نمود و بازیگری در تلویزیون رابا بازی در سریال یک مشت پر عقاب آغاز کرد.

در سریال عاشقانه کـه از شبکه خانگی بـه کارگردانی منوچهر هادی منتشر شده اسـت در نقش پگاه بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. او میگوید: خانوادم با بازیگری مخالف بودند،برای همین مـن پنهانی رشته تحصیلی دانشگاهم را هنر انتخاب کردم کـه از راه هنر یواشکی وارد بازیگری بشوم ولی نشد و دانشگاه هنر خواندم و بعد کـه دانشگاه بـه سرانجام رسید، با کلاس های بازیگری فکر خانواده ام را آماده کردم.

آغاز فعالیتش با تئاتر درسال 80 بود، دو سال تئاتر کار کرد ودر جشنواره پلیس بـه عنوان نفر اول بازیگر زن انتخاب شد اما بـه علت مخالفت خانواده و سن کم مدتی بازیگری را کنار گذاشت و پس از دانشگاه در کلاس های بازیگری پرویز پرستویی در موسسه کارنامه دوره های کامل بازی را گذراند.

ساره بیات یک خواهر بـه نام سروین کـه همسر رضا قوچان نژاد هست دارد، خانواده اش مخالف بازیگر شدنش بودند.اما او حالا یک ارتیست معروف در ایران اسـت. حضور ساره بیات در سریال بی گناهان درسال 1387 چهره اش را شناخته تر کرد.با فیلم جدایی نادر از سیمین درسال 89 بـه کارگردانی اصغر فرهادی در نقش راضیه و کسب چندین عنوان جایزه ازجمله اسکار برترین فیلم خارجی موجب معروفیت وی شد.

به وسیله حبیب رضایی بـه گروه و دستیاران آقای فرهادی معرفی شدم. جلسه های متعددی داشتیم تا بـه انچه مد نظر ایشان بود برسم ودر نهایت وقتی انتخاب شدم، خیلی راضی بودم، چون بـه نظرم تمام روزهای کار با ایشان مثل یک کلاس درس مهم بود.

ساره بیات درسال 89 با بازی درخشانش در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین دیپلم افتخار برترین بازیگر مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر و خرس نقره ای برترین بازیگر زن بـه طور مشترک با لیلا حاتمی و سارینا فرهادی از جشنواره فیلم برلین را کسب کرد. جدایی نادر از سیمین فیلمی با ژانر درام بـه کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی اصغر فرهادی می باشد.

فیلم های ساره بیات

ساره بیات پیروز بـه کسب جایزه برترین بازیگر زن برای فیلم فصل فراموشی جشنواره بین المللی عشق در کشور آمریکا سال 1395 شد بعلاوه خرس نقره ای برترین بازیگر زن بـه طور مشترک با لیلا حاتمی و سارینا فرهادی از جشنواره فیلم برلین 2010 و دیپلم افتخار برترین بازیگر مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر و جایزه برترین بازیگر زن نقش مکمل از حلقه منتقدان فیلم لندن 2012 هر سه برای فیلم جدایی نادر از سیمن را بدست آورده اسـت.

فیلم سینمایی عادت نمیکنیمآااادت نمى کنیم دومین ساخته ابراهیم ابراهیمیان از 12 خرداد ماه بـه سرگروهی سینما اریکه ایرانیان اکران شده اسـت. داستان - عادت نمی کنیم - درباره احمدرضا مقدم، استاد برجسته دانشگاه اسـت کـه بـه واسطه شک مهتاب همسرش، جهت تازه ای پیش روی خود می یابد. این شک در بستر خانواده ریشه می دواند و بـه آرامی همه داشته های احمدرضا را تحت الشعاع قرار میدهد.

-عادت نمیکنیم- مضمونی اجتماعی وشهری دارد و درباره بـه وجود آمدن تنش میان دو خانواده از دو طبقه مختلف اجتماعی اسـت.فیلم -عادت نمی کنیم- دربخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. این فیلم دربخش های برترین بازیگر نقش اول زن ساره بیات و برترین بازیگر مکمل مردحمیدرضا آذرنگ نامزد سیمرغ بلورین شده بود.

حضور ساره بیات در فیلم محمد ص

حضور در برخی کارها کاملا دلی اسـت و حس خوبی کـه آن کار دارد باعث می گردد بـه هیچ مساله دیگری فکر نکند برای مـن پیشنهاد بازی در نقش دایه حضرت محمد ص در پروژه بزرگ محمد ص، اتفاق فرخنده و مبارکی بود کـه اصلا در خصوص پذیرش کار حتی لحظه ای تردید نداشتم.

بـه چیزی کـه میخواستم رسیدم.فکر می کنم بـه هر چیزی کـه دراین حرفه می خواستم تا بـه امروز رسیده ام.شاید خیلی کم توقع باشم ولی بـه آن چیزی کـه خواستم رسیدم، خیلی سخت بـه این جا رسیدم و شاید برای همین اسـت کـه خیلی جایگاهم را دوست دارم.

منبع:پیشنهاد ویژه

منبع: رکنا

به "حاشیه های عجیب و غریب برای ساره بیات و سکوت مرموز ، از خیانت شوهر تا مهاجرت از ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه های عجیب و غریب برای ساره بیات و سکوت مرموز ، از خیانت شوهر تا مهاجرت از ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید