ترامپ: رسانه های جعلی از بایدن و پسرش حمایت می نمایند

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با حمله به رسانه های خبری این کشور آنها را متهم به حمایت از معاون رئیس جمهور سابق ایالات متحده نموده است.

ترامپ: رسانه های جعلی از بایدن و پسرش حمایت می نمایند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سطح دیتا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه با انتشار پیغام هایی در توئیتر، رسانه های خبری را متهم به حمایت از جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و پسرش نموده است.

این در شرایطی است که جنجال ها بر سر گفتگوی تلفنی 25 جولای بین ترامپ و رئیس جمهور اوکراین به شدت بالا گرفته و دموکراتهای کنگره روند تحقیقات برای استیضاح ترامپ را شروع نموده اند.

ترامپ در پیغامی نوشت: این واقعا باورنکردنی است که رسانه های جعلی را می بینیم و می خوانیم و اینکه آنها چگونه از جو بایدن خواب آلود و پسرش حمایت می نمایند، کسی که هر ماه 100 هزار دلار از یک شرکت اوکراینی حقوق دریافت می نموده است، در حالی که هیچ تجربه ای در بخش انرژی نداشته و همین طور 1.5 میلیارد دلار از چین دریافت نموده است، علی رغم آنکه تجربه ای داشته باشد و بدون هیچ دلیل روشنی.

وی در ادامه اضافه نمود: هیچ راهی وجود ندارد که بگوییم این تراکنش های اقتصادی، قانونی و مشروع بوده است. همان طور که من و سایرین اعلام نموده ایم، من به عنوان رئیس جمهور این وظیفه را دارم که به فساد اقتصادی احتاقتصادی رسیدگی کنم.

ترامپ پیش از این به وبلاگ سطح دیتا گفته است که از رئیس جمهور اوکراین خواسته است تا تحقیقات مهمی را درباره بایدن ها شروع کند. چین نیز باید تحقیقات گسترده ای را درباره بایدن و پسرش شروع کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترامپ: رسانه های جعلی از بایدن و پسرش حمایت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: رسانه های جعلی از بایدن و پسرش حمایت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید