تتو های عجیب برای بازیکن عجیب!

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، یکی از لژیونر های ایرانی این روز ها به جای تمرکز روی فوتبالش بیشتر دنبال خالکوبی های عجیب است.

تتو های عجیب برای بازیکن عجیب!

به گزارش، اللهیار صیادمنش پدیده فصل گذشته تیم فوتبال استقلال بود. بازیکنی که فصل پیش با 18 سال سن در ترکیب استقلال خوش درخشید، اما هنوز حضورش به یک نیم فصل نرسیده بود که پیشنهادات خارجی سراغ او آمدند و خیلی زود لژیونر شد.

این بازیکن که توسط مدیریت قبلی استقلال یعنی رضا افتخاری و پندار توفیقی به استقلال پیوست، با رفتن به فنرباغچه ترکیه، سود مالی خوبی نصیب استقلال کرد. قرار بود این بازیکن خیلی زود پدیده تیم مطرح ترکیه ای شود، اما توسط همان تیم به باشگاه دیگری قرض داده شد تا با شرایط فوتبال ترکیه آشنا شود.

این بازیکن که به تازگی به فنرباغچه بازگشته، این روز ها خالکوبی های عجیبی روی بدنش را به نمایش می گذارد. بازیکن 19 ساله ایرانی که خیلی نتوانسته هنوز با شرایط فوتبال ترکیه خودش را تطبیق دهد، روی مسائل حاشیه ای تمرکز کرده و کسی هم نیست او را راهنمایی کند.

صیادمنش سن و سال کمی دارد و این روز ها بیشتر دنبال خالکوبی روی بدنش است تا فوتبالش. بدون شک این بازیکن باید از استعداد ناب خودش استفاده کند و آینده درخشان برای فوتبال ایران باشد، اما جهت فعلی او را از اهدافش دور خواهد کرد و او باید با زندگی حرفه ای، فوتبال حرفه ای را هم تجربه کند.

منبع: میزان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تتو های عجیب برای بازیکن عجیب!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تتو های عجیب برای بازیکن عجیب!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید