باشگاه شهرخودرو استقلال را تهدید به حذف از آسیا کرد!

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، تیم فوتبال شهرخودرو خراسان که باید به زودی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف رقبای خود برود، قرار بود اردویی برون مرزی را با حضور تمامی بازیکنانش زیر نظر کادرفنی برگزار کند، اما بدهی باشگاه استقلال به مهدی رحمتی و ممنوع الخروجی او، سبب شده که برگزاری اردوی خارجی شهرخودرویی ها در ابهام قرار گیرد.

باشگاه شهرخودرو استقلال را تهدید به حذف از آسیا کرد!

مجتبی سرآسیایی مدیر تیم شهر خودرو در مورد بدهی باشگاه استقلال به سید مهدی رحمتی که باعث شده علاوه بر ممنوع الخروج شدن، حساب های این بازیکن هم مسدود گردد، اظهار کرد: می خواهیم به اردوی خارجی برویم و در کوششیم تا هرچه زودتر مشکل مربوط به مهدی رحمتی را حل کنیم. اگر این مشکل حل نگردد، شاید مجبور شویم به کل اردوی برون مرزی را منتفی کنیم.

وی اضافه کرد: نامه توقیف اموال رحمتی را اداره مالیات به باشگاه زده، مالیاتی که استقلال متعهد شده پرداخت کند. امروز علاوه بر مهدی رحمتی، شهرخودرو نیز دچار مشکل بزرگی شده و از استقلالی ها می خواهیم در همین روزها، مساله را حل نمایند تا مسئله ای بین دو باشگاه به وجود نیاید.

مدیر تیم شهرخودرو در ادامه به صورت غیر مستقیم به استقلال هشدار داده است برای جلوگیری از حذف از لیگ قهرمانان آسیا این مشکل را حل نماید. وی گفت: ابدا دوست نداریم شرایط به شکلی پیش رود که مجوز حرفه ای استقلال دستخوش مسائلی گردد و AFC روی آن حساس گردد، اما باید به شهرخودرو حق بدهید که اگر همکاری لازم در مورد ممنوع الخروجی مهدی رحمتی، با این باشگاه انجام نگیرد، به وسیله مراجع قانونی پیگیری کنیم.

سرآسیایی در مورد سفر به مالزی و قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید ابتدا از حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو نیز تشکر کنیم، که مقدمات سفر را در این شرایط سخت مالی برایمان فراهم کرد. برایم مایه افتخار است که به عنوان یک خراسانی برای نخستین بار، نماینده تیم این استان در بالاترین سطح آسیا باشم. گرچه در گروه سختی نیز قرار گرفته ایم، اما ابتدا باید تمام تمرکزمان را روی دو بازی مرحله پلی آف بگذاریم تا انشالله به بهترین شکل از پس رقبا برآییم.

مدیر تیم شهرخودرو خراسان با اشاره به اشتباهات داوری گفت: قرار دریافت شهرخودرو در اینجای جدول به مسائل فنی مربوط نیست. گرچه در جنگی نابرابر، در حال رقابت با سایر تیم های لیگ رجحان هستیم، اما علیرغم مسائل مختلفی که هست، تک تک اعضای باشگاه، از مالکیت، تا کادرفنی و بازیکنان، همه کوشش می نمایند تا بهترین اتفاق رقم بخورد. متاسفانه اتفاقاتی خارج از مباحث فنی، در حال رخ دادن است که باعث شده اینجای جدول باشیم .

منبع: خبرگزاری مهر

به "باشگاه شهرخودرو استقلال را تهدید به حذف از آسیا کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه شهرخودرو استقلال را تهدید به حذف از آسیا کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید