آمار تعداد گوشی های معیوب نوت 7

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: دولت کانادا در یک گزارش اعلام نموده که بیش از 70 دستگاه گلکسی نوت 7 به دلیل خرابی باتری دچار مشکل گرمای بیش از حد شده اند. آنچه دولت کانادا اعلام نموده باعث شد آمار گوشی های معیوبی که در سطح دنیا از طرف سامسونگ به عنوان گوشی های نوت 7 معیوب اعلام شده بود به دو برابر رقم قبلی برسد.

آمار تعداد گوشی های معیوب نوت 7

سامسونگ روز 11 شهریور اظهار داشت که 35 مورد گوشی به دلیل خرابی باتری دچار مشکل شده اند و این شرکت هم به همین دلیل فروش را متوقف نموده و برای جمع آوری گوشی های فروخته شده در سطح دنیا فراخوان داده است.

دولت کانادا و شرکت سامسونگ برای جمع آوری گوشی های گلکسی نوت 7 در کانادا با یکدیگر همکاری دارند. احتمالا این آمار جدید اعلام شده از گوشی های معیوب شامل مواردی چون آتش سوزی در جیپ گرند چروکی در فلوریدا و گوشی ای که عامل آتش سوزی در یک گاراژ در کارولینای جنوبی بود هم می شوند.

یکی دیگر از گزارش های رسیده از ایالات متحده درباره کودک 6 ساله ای بود که هنگام استفاده از نوت 7 دچار آسیب دیدگی شد. ظاهرا گلکسی نوت 7 در دستان این کودک آتش می گیرد و باعث ایجاد سوختگی در بدن او می گردد. دولت کانادا اعلام نموده که علاوه بر ایالات متحده آمریکا یک حادثه مربوط به نوت 7 هم در این کشور اتفاق افتاده است.

منبع: برترین ها

به "آمار تعداد گوشی های معیوب نوت 7" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار تعداد گوشی های معیوب نوت 7"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید