وانت نیسان سر از کنیا درآورد، عکس

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، رسانه رسمی سایپا از راه اندازی خط تولید وانت نیسان در کنیا خبر داده است. این خودرو مدتی پیش به آفریقا صادر شده بود.

وانت نیسان سر از کنیا درآورد، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ سطح دیتا ، طی ماه های گذشته شاهد انتشار تصاویری از صادرات وانت نیسان به کنیا بودیم. این خودرو با رنگ طلایی و اتاق بزرگتر به این کشور آفریقایی صادر شده است. حال از راه اندازی خط تولید زامیاد در کنیا خبر به میان آمده است.

براساس گزارش دیجیاتو، جاشوا ایگوتا گاتیمو سفیر کنیا در ایران از نسخه صادراتی و راست فرمان وانت نیسان ابراز خرسندی کرده است.

خرسندی مشتریان آفریقایی از وانت نیسان

حدود هفت ماه پیش بود که نخستین سری از خودروهای تولیدی زامیاد به آفریقا ارسال شدند. این خودروها به دلیل رنگ طلایی، کابین بزرگتر و همچنین فضای بار بیشتر، نسبت به نسخه های عرضه شده در بازار ایران متفاوت بودند. طی روزهای گذشته، ویدیویی از این خودرو در آفریقا منتشر شده است که حاکی از رضایت خریداران آفریقایی است. به نظر می رسد رضایت دوطرفه فروشنده و مشتری در صادرات زامیاد به آفریقا، این خودرو را به مرحله مونتاژ در آن کشور رسانده است.

باید توجه کرد وانت نیسان خودرویی دیرپا در ایران محسوب می شود و بایستی سال ها پیش از خط تولید خارج می شد. این خودرو هیچ کدام از پارامترهای یک خودرو امروزی نظیر مصرف سوخت مالی، راندمان مناسب، راحتی و ایمنی را در اختیار راننده خود قرار نمی دهد. با این حال به دلیل محدودیت های بازار ایران و هزینه نگهداری کمتر نسبت به خودروهای مشابه، همچنان مشتریان به خرید آن علاقه نشان می دهند. نسخه های تک دیفرانسیل تویوتا هایلوکس و سایر پیکاپ های مشابه که با هدف حمل بار طراحی شده اند، جایگزین مناسبی برای وانت زامیاد و سایر خودروهای مشابه به شمار می آیند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "وانت نیسان سر از کنیا درآورد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وانت نیسان سر از کنیا درآورد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید