نخستین اظهارنظر نخست وزیر جدید عراق ، توئیت الکاظمی به زبان فارسی

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، نخست وزیر جدید مأمور تشکیل کابینه عراق در نخستین اظهار نظر بعد از مأمور شدن به تشکیل کابینه، از تعهدات خود در قبال مردم کشورش سخن گفت.

نخستین اظهارنظر نخست وزیر جدید عراق ، توئیت الکاظمی به زبان فارسی

به گزارش وبلاگ سطح دیتا به نقل از فارس، مصطفی الکاظمی رئیس سازمان اطلاعات عراق که امروز، برهم صالح رئیس جمهور عراق، او را رسما مامور جدید تشکیل کابینه عراق گفت، در نخستین پست خود در شبکه اجتماعی توئیتر از تعهد خود در قبال این مسئولیت نوشت.

وی طی پستی در توئیتر نوشت: با مامور شدنم به تشکیل کابینه، مقابل مردم شریف عراق قول می دهم که برای تشکیل دولتی که تحقق آرزوها و خواسته های عراقی ها را در صدر اولویتهای خود قرار دهد و از حاکمیت کشور محافظت کند و حقوق را رعایت کند، و برای حل بحران ها و پیشبرد اقتصاد کار کند، کوشش کنم.

مصطفی الکاظمی که پیشتر در پست ریاست سازمان اطلاعات عراق فعالیت داشت، به دلایل امنیتی در هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعالیت نداشت اما از امروز، در پی انتخاب به عنوان نخست وزیر، صفحه ای در توئیتر باز کرد و نخستن پست خود را به سه زبان عربی، انگلیسی و فارسی منتشر کرد.

رئیس جمهور عراق، امروز در پی انصراف عدنان الزرفی از تشکیل کابینه، الکاظمی را در حضور شماری از سران احزاب سیاسی و نمایندگان پارمانی به عنوان مامور جدید تشکیل کابینه معرفی کرد. وی پس از انصراف محمد توفیق علاوی و الزرفی، سومین مامور تشکیل کابینه عراق است که 30 روز مهلت دارد تا کابینه خود را برای دریافت رأی اعتماد به مجلس معرفی کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "نخستین اظهارنظر نخست وزیر جدید عراق ، توئیت الکاظمی به زبان فارسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین اظهارنظر نخست وزیر جدید عراق ، توئیت الکاظمی به زبان فارسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید