مجتهد: قبیله محافظ مقتول سلمان به دنبال کشف واقعیت حادثه است

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، افشاگر معروف اسرار خاندان آل سعود از تحرکات غافگیرکننده قبیله عبدالعزیز الفغم محافظ شاه سعودی که اخیرا به قتل رسیده است، پرده برداشت.

مجتهد: قبیله محافظ مقتول سلمان به دنبال کشف واقعیت حادثه است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سطح دیتا، مجتهد که به افشای اسرار خاندان حاکمه آل سعود معروف است، اخیرا در صفحه توئیتر خود مدعی شده است که قبلیه مطیر در صدد کشف جزئیات مربوط به نحوه مرگ و قتل عبدالعزیز الفغم محافظ کشته شده سلمان شاه سعودی است.

مجتهد مدعی شد که محمد بن سلمان ولی عهد سعودی از نیت قبیله الفغم غافلگیر شده و کوشش نموده تا این قبیله را از پیگیری موضوع قتل محافظ پدرش منصرف کند، اما پیروز نشده است.

مجتهد وعده داده است که جزئیات مربوط به این تحرکات غافلگیرکننده را فاش کند.

منابع مطلع پیشتر درباره تصمیم قبیله مطیر برای اعزام هیاتی نزد ملک سلمان به منظور کشف جزئیات قتل الفغم اطلاع داده بودند.

این در حالی است که روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی اخیرا نوشته که قتل سرلشکر عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی شاه سعودی به خاطر جنگ یمن بود و علاوه بر او چند افسر دیگر نیز به قتل رسیده اما مرگ آن ها افشا نشده است.

بر اساس این گزارش، اطلاعات بدست آمده نشان می دهد که جنگ یمن علت قتل سرلشکر عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی شاه سعودی بوده و به غیر از آن تعدادی از افسران ارشد نیز به قتل رسیده اند اما مرگ آن ها افشا نشده و احتمال قتل جانشینان احتمالی بن سلمان ولی عهد سعودی نیز وجود دارد(جزئیات بیشتر).

دولت عربستان سعودی اخیرا از مرگ الفغم اطلاع داد و مدعی شد که او در جریان مشاجره با دوست خود هدف تیراندازی قرار گرفته و کشته شده است+ اما کارشناسان امنیتی این ادعای مقامات سعودی را رد نموده اند، به ویژه اینکه الفغم تحت مراقبت امنیتی بوده است.

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "مجتهد: قبیله محافظ مقتول سلمان به دنبال کشف واقعیت حادثه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتهد: قبیله محافظ مقتول سلمان به دنبال کشف واقعیت حادثه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید