تهدیدی که باید تبدیل به فرصت شود، 6 چالش جدی مجیدی در استقلال

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، بعد از جدایی استراماچونی از استقلال با تصمیم مدیران این باشگاه فرهاد مجیدی جانشین وی شد تا در نیم فصل دوم آبی ها با سرمربی جوان وارد رقابتها شوند.

تهدیدی که باید تبدیل به فرصت شود، 6 چالش جدی مجیدی در استقلال

مجیدی که تیمی خوب اما بحران زده را تحویل گرفته، امیدوار است راهی که استراماچونی با استقلال آغاز کرده را به خوبی ادامه داده و از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آید. اما سرمربی جدید استقلال آغازی سخت با این تیم دارد و سختترین روزهای آبی ها در بازی های فشرده ای است که در روزهای ابتدایی سرمربیگری مجیدی وجود دارد.

بر اساس تقویم سازمان لیگ، استقلال 27 دی در اهواز باید به مصاف فولاد برود. فولادی که در نیم فصل نخست چهره ای مدعی از خود نشان داد و ثابت کرد توان دریافت یقه تیم های بزرگ را دارد.

آبی پوشان سپس و به فاصله چهار روز بعد از این بازی در روز اول بهمن در تهران در دیدار پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکی از دو تیم الفیصلی اردن یا الکویت کویت خواهد رفت و در صورت پیروزی در این بازی روز 8 بهمن در قطر با الریان دیدار خواهد داشت.

آبی پوشان سپس باید در روز 12 بهمن در تهران با نفت مسجد سلیمان دیدار کنند و 5 روز بعد از آن در تهران به مصاف پرسپولیس بروند.

استقلالی ها در یک بازه زمانی 20 روزه باید بین 4 تا 5 بازی سنگین تجربه کنند که یک یا دو بازی مزبور در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا می باشد. از این 5 بازی یک یا دو بازی خارج از تهران خواهد بود.

اما این همه بازی های سخت آبی پوشان در ابتدای راه مربیگری مجیدی نیست. استقلال یک دیدار حساس نیز در چارچوب جام حذفی با تیم مدعی سپاهان در پیش دارد که هنوز تاریخ برگزاری این بازی تعیین نشده است.

این چهار یا پنج بازی در مرحله پلی آف آسیا و لیگ برتر به همراه یک بازی سخت مقابل سپاهان در جام حذفی چالشی سخت برای فرهاد مجیدی در ابتدای راه مربیگری اش در استقلال است که سرمربی جدید و جوان آبی ها می تواند این تهدید بالقوه را به یک فرصت بالفعل تبدیل کرده و با سربلند بیرون آمدن از این آزمون سخت، مسیرش را برای ادامه کار در این باشگاه هموار نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تهدیدی که باید تبدیل به فرصت شود، 6 چالش جدی مجیدی در استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدیدی که باید تبدیل به فرصت شود، 6 چالش جدی مجیدی در استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید