ترفند بازیکن جنجالی برای بازگشت به فوتبال ایران

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، اریک باگناما بوکوم، بازیکن گابنی گل گهر که حضورش در لیگ بیست و یکم یکی از جنجالی ترین پرونده های تاریخ لیگ برتر را رقم زد، با قراردادی قرضی به استقلال تاجیکستان پیوسته است. این انتقال جایی اهمیت پیدا می نماید که بوکوم می تواند با بازی برای استقلال، فصل آینده به صورت قانونی در لیگ برتر ایران بازی کند. حالا چطور؟

ترفند بازیکن جنجالی برای بازگشت به فوتبال ایران

طبق دستورالعمل بازیکن و مربی خارجی، اگر بازیکنی در بالاترین سطح مسابقات لیگ های قاره ای فصل گذشته و جاری بازی نموده باشد، می تواند در لیگ برتر ایران بازی کند. حالا استقلال تاجیکستان در عربستان حضور دارد تا با هم گروهانش در گروه A لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. از طرفی اریک بوکوم یکی از بازیکنان این تیم تاجیکستانی در آسیا است، در نتیجه اگر این بازیکن گابنی در یکی از بازی های استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود، شرط لازم برای حضور در ایران را پیدا می نماید و فصل آینده می تواند در لیگ برتر ایران به میدان برود.

اریک باگناما بوکوم در زمان پیوستنش به گل گهر، قراردادی سه ساله با این تیم امضا نموده بود و هم اکنون با قراردادی 6 ماهه در استقلال تاجیکستان حضور دارد. با این اوصاف این بازیکن با این ترفند می تواند در دو سال به جای مانده قراردادش به صورت قانونی در لیگ برتر ایران بازی کند.

منبع: فرارو

به "ترفند بازیکن جنجالی برای بازگشت به فوتبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفند بازیکن جنجالی برای بازگشت به فوتبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید