بیرانوند: پنالتی کامبوج گل می شد هر 14 گل مان زیر سوال می رفت، ویلموتس می گوید باید به برزیل هم گل بزنیم

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر پنالتی کامبوج گل می شد هر 14 گل تیم ملی زیر سوال می رفت.

بیرانوند: پنالتی کامبوج گل می شد هر 14 گل مان زیر سوال می رفت، ویلموتس می گوید باید به برزیل هم گل بزنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ سطح دیتا، علیرضا بیرانوند پس از رجحان ایران مقابل کامبوج با ابراز خرسندی از پیروزی 14 بر صفر تیم ملی گفت: خیلی خوب کامبوج را بررسی نموده بودیم و آنها نسبت به بازی قبل شان مقابل بحرین خیلی ریلکس تر بودند. به خاطر همین باید خیلی زود گل اول را به ثمر می رساندیم تا به مشکل برنخوریم. این مورد را ویلموتس هم تاکید داشت که خوشبختانه احمد نوراللهی با آن گل زیبا و زودهنگامش شرایطی را بوجود آورد که بتوانیم در ادامه راحت تر بازی کنیم.

وی اضافه نمود: خرسندم که برای سومین بار در تاریخ فوتبال کشورمان توانستیم تیمی را با بیشتر از 10 گل شکست دهیم که البته فکر کنم بعد از 19 سال این رخ داد.

دروازه بان تیم ملی درباره مهار پنالتی در این دیدار گفت: وقتی نیمه دوم آغاز شد ما با هفت گل از حریف جلو بودیم و فکر کنم بازیکنان برای لحظاتی تمرکزشان را از دست دادند. آنها هم روی یک پاسکاری خیلی خوب به محوطه جریمه ما رسیدند و پنالتی هم درست بود. خدا را شکر می کنم که پیروز به مهار آن شدم چون خیلی مهم بود که ما در این بازی کلین شیت کنیم. مطمئنا اگر گلی دریافت می کردیم هر 14 گل مان زیر سوال می رفت.

بیرانوند درخصوص حضور بانوان در استادیوم گفت: خیلی خرسندم که این اتفاق رخ داد و به نظرم به سود فوتبالمان است. برای ما پیروزیت تیم ملی مهم است و خرسندم که با نتایجی که کسب می کنیم دل ملت شاد می گردد اما قطعا در بازی های آینده حریفان سخت تری مقابل ما قرار می گیرند و امیدوارم در آن بازی هم پیروز شویم.

وی در خصوص حضور همسرش در استادیوم آزادی توضیح داد: خرسندم که همسرم به آرزوی خود که حضور در استادیوم آزادی بود، رسید. خرسند تر اینکه با پنالتی که گرفتم توانستم همسرم را در بین خانم های دیگر سربلند کنم. امیدوارم در بازی های آینده جواب اعتماد سرمربی تیم ملی را بدهم، البته اگر با نظر وی به میدان بروم.

بیرانوند در واکنش به بازی تهاجمی تیم ملی در زمان مربیگری ویلموتس در این تیم گفت: سرمربی تیم ملی اعتقاد دارد که باید در همه بازی ها هجومی بازی نموده و گل بزنیم، حتی اگر حریفمان برزیل باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیرانوند: پنالتی کامبوج گل می شد هر 14 گل مان زیر سوال می رفت، ویلموتس می گوید باید به برزیل هم گل بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: پنالتی کامبوج گل می شد هر 14 گل مان زیر سوال می رفت، ویلموتس می گوید باید به برزیل هم گل بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید