بهره مندی 1700 مددجوی خراسان جنوبی از آموزش های فنی و تخصصی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی از بهره مندی 1700 مددجوی تحت حمایت از آموزش های فنی و تخصصی کمیته امداد طی شش ماهه امسال اطلاع داد.

بهره مندی 1700 مددجوی خراسان جنوبی از آموزش های فنی و تخصصی

سیدرضا حسینی در گفت وگو با خبرنگاران گفت: اصولی ترین روش فقرزادیی به وسیله آموزش، مهارت آموزی، توانمندسازی محرومین و ایجاد اشتغال است.

وی ادامه داد: کمیته امداد برای آموزش مددجویان شامل نیازسنجی شغلی مناطق، استعدادسنجی مددجویان و مشاوره و راهنمایی شغلی آن ها، برگزاری دوره های آموزش کارآفرینی و آموزش فنی وحرفه ای به منظور ارتقای مهارت فنی برگزار نموده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: دوره های آموزشی بر اساس استعداد و علاقه مددجویان برگزار می گردد تا پس از کسب مهارت های لازم و اخذ تسهیلات خوداشتغالی بتوانند شغل مورد نظر خود را ایجاد نمایند.

حسینی اضافه کرد: مددجویان پس از کسب مهارت های لازم و اخذ تسهیلات خوداشتغالی می توانند شغل مورد نظر خود را ایجاد نمایند.

وی با بیان اینکه برگزاری دوره های آموزشی فنی و تخصصی تاثیر بسزایی در موفقیت مددجویان در بحث اشتغال و کسب درآمد دارد، توضیح داد: کمیته امداد با بهره گیری از اساتید مجرب در کوشش است مهارت های لازم شغلی را به مددجویان آموزش دهد تا آنان در اجرای طرح های اشتغال زایی با مسائل کمتری رو به رو باشند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی از بهره مندی 1700 مددجوی تحت حمایت از آموزش های فنی و تخصصی کمیته امداد طی شش ماهه امسال اطلاع داد و یادآور شد: از این تعداد 875 نفر در دوره های مقدماتی، 288 نفر در پایدارسازی و توسعه، 557 نفر آموزش های مهارتی شرکت کردند و مبلغ 45 میلیون تومان از سوی کمیته امداد هزینه شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهره مندی 1700 مددجوی خراسان جنوبی از آموزش های فنی و تخصصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره مندی 1700 مددجوی خراسان جنوبی از آموزش های فنی و تخصصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید