اپل ارزشی یک تریلیون دلاری پیدا می نماید!

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، پیش بینی ها ارزش اپل را در 12 ماه آینده یک تریلیون دلار تخمین می زنند

ارزش هر سهم اپل 9 درصد از بالاترین اندازه آن در ماه می میلادی که به 156.10 دلار رسیده بود، کاهش پیدا نموده است، اما برایان وایت، تحلیل گر وال استریت معتقد است که کاهش ارزش سهام اپل یک فرصت خرید است، چراکه بسیاری از تحلیل گران توجه خود را معطوف به رونمایی از آیفون 8 نموده اند که قرار است پاییز امسال میلادی راهی بازار گردد. در ادامه همراه خبرنگاران باشید.

اپل ارزشی یک تریلیون دلاری پیدا می نماید!

وایت با تکیه بر تحقیقاتی که انجام داده، معتقد است که سهام اپل از جمله نمونه هایی است که ارزش آن بسیار پایین تر در نظر گرفته شده است. وایت در گزارش خود در این خصوص می گوید:

در آنالیز های ما، اهمیت گزارش اقتصادی سه ماهه دوم سال 2017 میلادی اپل بسیار کمتر است، چراکه سهامداران توجه اصلی خود را معطوف آیفون 8 نموده اند که در پاییز امسال راهی بازار خواهد شد. این در حالی است که اپل در جریان کنفرانس توسعه دهندگانش از محصولات و فناوری های نوی رونمایی کرد.

وایت معتقد است که عرضه نسل نو آیفون پرچمدار اپل باعث خواهد شد که ارزش سهام این کمپانی به 202 دلار رسیده و طی 12 ماه آینده شاهد رسیدن ارزش بازار اپل به بیش از یک تریلیون دلار خواهیم بود. ارزش بازار کنونی اپل بیش از 737 میلیارد دلار است. وی در این خصوص چنین اظهار نظر نموده است:

همچون فرایند نزولی سال 2013 برای ارزش سهام اپل که منجر به افزایش بی سابقه در بهار سال 2015 شد، انتظار می رود که کاهش ارزش سهام اپل که در می 2016 به اوج خود رسید با عرضه آیفون های نو ادامه داشته و نهایتا منجر به افزایش ارزش هر سهم به بیش از 202 دلار گردد که نتیجه آن ارزش بازار یک تریلیون دلاری اپل طی 12 ماه آینده خواهد بود.

در ماه می، آمیت داریانانی، تحلیل گر موسسه RBC Capital Markets گفت که امکان افزایش ارزش بازار اپل و عبور از مرز یک تریلیون دلار طی 12 تا 18 ماه آینده احتمال دارد. وی اندازه ارزش هر سهم اپل را 192 تا 195 دلار در نظر گرفته بود. داریانانی، آیفون 8 اپل را به عنوان یک کاتالیزور به منظور رسیدن به ارزش یک تریلیون دلاری در نظر گرفته بود.

منبع: الی گشت

به "اپل ارزشی یک تریلیون دلاری پیدا می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل ارزشی یک تریلیون دلاری پیدا می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید