آگزبورگ 2-2 بایرن مونیخ؛ سه امتیاز دقیقه 91 پرید

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، بایرن مونیخ در دیداری جذاب و پرحادثه دقیقه 91 برتری 1-2 بر آگزبورگ را از دست داد و از کسب پیروزی بازماند.

آگزبورگ 2-2 بایرن مونیخ؛ سه امتیاز دقیقه 91 پرید

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سطح دیتا، بایرن مونیخ پس از شکست عجیب خانگی دو هفته پیش برابر هوفن هایم که باعث شد این تیم از رتبه اول به سوم سقوط کند، امروز به زمین تیم آگزبورگ آمده بود.

میزبان تیم 14 جدول بوندسلیگا بود و از 7 بازی قبلی تنها 5 امتیاز داشت و پیش بینی می شد بایرن به راحتی بتواند از این بازی با دست پر خارج شود.

بازی به ثانیه 27 رسیده بود که آگزبورگ به گل رسید. ریشتر مهاجم آگزبورگ درون محوطه جریمه به توپ ضربه زد و در ادامه رامی خدیرا بود که بالاتر از مدافع بایرن با ضربه سر، توپ را بار دیگر به ریشتر رساند و این بازیکن در میان غفلت بایرنی ها خودش را به سمت توپ پرتاب کرد و سریع ترین گل بوندسلیگا تا به اینجای کار را به ثمر رساند.

بایرن که این گل را باور نداشت، به سمت دروازه آگزبورگ حمله ور شد و دقیقه 8 می توانست توسط گنابری به گل برسد ولی شوت پای چپ او با اختلافی اندک راهی اوت شد.

یک دقیقه بعد ریشتر می توانست خود و تیمش را دو گله کند اما پس از عبور از زوله، ضربه والی بی دقتی روانه دروازه بایرن کرد و توپ داخل چارچوب قرار نگرفت.

مصدومیت زانوی نیکولاس زوله سبب شد تا او دقیقه 12 جای خود را به دیوید آلابا بدهد.

برتری بایرن دقیقه 14 جواب داد و روبرت لواندوفسکی توانست کار را برابر کند. گنابری از سمت راست توپی را روی دروازه ارسال کرد و لواندوفسکی با پروازی بلند و ضربه سری دقیق توانست گل تساوی بایرن را به ثمر برساند.

دقیقه 18 آگزبورگی ها معتقد بودند که لوکاس هرناندز روی نیدرلند مرتکب پنالتی شده اما داور اعتقادی نداشت و بازی دنبال شد.

فشار بایرن ادامه داشت و گنابری دقیقه 32 بازی می توانست این تیم را پیش بیندازد ولی ضربه او از روی دروازه با اختلاف کم راهی اوت شد. همین بازیکن دقیقه 39 شانس مجددی برای گلزنی داشت که با بدشانسی از دست رفت.

سانتر آلابا از چپ، درون محوطه جریمه به گنابری رسید و او هم سرضرب و فنی قصد داشت توپ را وارد دروازه کند ولی تیر عمودی مانع شد.

در نهایت با وجود برتری مطلق بایرن این نیمه با تساوی 1-1 به اتمام رسید.

بایرن مونیخ نیمه دوم را هجومی شروع کرد و 4 دقیقه پس از شروع به گل رسید. سرژ گناری زننده این گل بود. ستاره این روزهای بایرن از سمت راست به قلب خط دفاعی اگزبورگ زد و پس از رسیدن به بیرون محوطه جریمه با یک بغل پای فنی توپ را دور از دستان گلر به کنج دروازه رساند تا بایرن 1-2 پیش بیفتد.

بایرن همچنان اصرار به گلزنی داشت و دقیقه 52 روی پاس گنابری می توانست توسط کوتینیو به گل برسد اما ستاره برزیلی از شش قدم توپ را به بدن دروازه بان کوبید.

شش دقیقه بعد کومان از زاویه بسته اقدام به شوتزنی کرد ولی دروازه بان با نوک انگشتانش توپ را راهی کرنر کرد.

بایرن تیم برتر میدان بود و بخت های گلزنی دیگری را نیز خلق کرد. دقیقه 78 لواندوفسکی با ضربه سر، گنابری را درون شش قدم در موقعیت مسلم گلزنی قرار داد اما ضربه او را گلر آگزبورگ به شکلی فوق العاده برگشت داد.

دقیقه 88 بایرن می رفت گل تساوی را دریافت کند ولی نویر به زیبایی هر چه تمام تر توپ را با دست موافق از روی خط بیرون کشید و در برگشت هم مهاجم حریف در آفساید قرار داشت؛ هرچند نویر ضربه او را نیز مهار کرد.

یک دقیقه بعد توماس مولر در مصاف تک به تک توپ را به بیرون زد و در برگشت میزبان به گل تساوی رسید.

کوردوبا از سمت راست توانست در یک کورس جانانه لوکاس هرناندز را از پیش رو بردارد و پاس او در دهانه دروازه به فینبوگاسون رسید و او هم گل تساوی را به ثمر رساند تا سه امتیاز بایرنی ها در دقیقه 91 از دست برود و این تیم با 15 امتیاز از رسیدن به رده نخست باز بماند.

در نهایت این بازی با برتری 1-2 بایرن مونیخ به اتمام رسید و قرمزها 17 امتیازی شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آگزبورگ 2-2 بایرن مونیخ؛ سه امتیاز دقیقه 91 پرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آگزبورگ 2-2 بایرن مونیخ؛ سه امتیاز دقیقه 91 پرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید