شروع فعالیت حضوری 31 مدرسه با کمتر از 50 دانش آموز در رفسنجان

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، خبرنگاران/کرمان مدیر آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان گفت: در این شهرستان حدود 31 مدرسه زیر 50 نفر داریم که به صورت حضوری فعالیت خود را از امروز شروع کردند.

شروع فعالیت حضوری 31 مدرسه با کمتر از 50 دانش آموز در رفسنجان

حسین تقوی امروز سوم مهرماه در مراسم شروع سال تحصیلی در مدارس شهر سرچشمه با تبریک شروع سال تحصیلی به دانش آموزان اظهار کرد: سال تحصیلی گذشته را با سختی های فراوان پشت سر گذاشتیم و زحمات دانش آموزان و خانواده های آنان و همکاران فرهنگی ماندگار خواهد شد اما خروجی خوبی از آموزش غیرحضوری نگرفتیم.

وی اضافه کرد: این موضوع طبیعی بود چرا که تجربه ای در این خصوص نداشتیم اما خدا را شاکریم با تمهیداتی که اندیشیده شده و تجربه ای که از حدود 20 ماه کرونا داریم یاد گرفتیم چگونه با این ویروس زندگی کنیم و چگونه آموزش داده و آموزش ببینیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان توضیح داد: در این شهرستان حدود 31 مدرسه زیر 50 نفر داریم که به صورت حضوری فعالیت خود را شروع کردند. بعلاوه هنرستان ها و کلاس های کارگاهی به صورت حضوری و بقیه به نسبت با تعداد کمتر و آموزش حضوری و غیرحضوری کار خود را شروع نموده اند.

تقوی با ابراز امیدواری از تداوم همکاری اولیاء دانش آموزان در آموزش با مدارس، اضافه کرد: امیدوارم همکاران ما هم برای آموزش بهتر برای دانش آموزان حرکت نمایند.

نماینده مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان هم در این مراسم با ابلاغ سلام مدیرکل و تبریک سال تحصیلی تازه، اظهار کرد: در بازگشایی حضوری مدارس تجریبات گذشته و کنونی می تواند یاری کند که حوزه آموزش و پرورش بیش از گذشته به موفقیت دست یابد.

وی تاکید نمود: توسعه جامعه در گرو آموزش های به روزتر و بهتر به دانش آموزان است و والدین هم که با آموزش های غیرحضوری آشنایی پیدا کردند جنبه های مثبت اینترنت و شبکه های اجتماعی که به حوزه تعلیم و تربیت یاری می نماید را دریابند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع فعالیت حضوری 31 مدرسه با کمتر از 50 دانش آموز در رفسنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت حضوری 31 مدرسه با کمتر از 50 دانش آموز در رفسنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید