گل محمدی: می توانستیم با اختلاف گل بازی را ببریم، باید تمرکز بیش تری داشته باشیم

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش در مصاف برابر شهرخودرو امتیازات مهمی را از دست داده است.

گل محمدی: می توانستیم با اختلاف گل بازی را ببریم، باید تمرکز بیش تری داشته باشیم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سطح دیتا، یحیی گل محمدی عصر شنبه پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل شهرخودرو در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: امتیازات مهمی را در این بازی از دست دادیم، موقعیت های خوبی هم داشتیم و می شد باهوش تر کار کنیم تا برنده باشیم. با اختلاف گل بالا می شد این بازی را ببریم، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم. 2 تا 3 بار کلا روی دروازه ما آمدند، ایستگاهی هم زاهدی فر به حریف هدیه کرد. نام این صحنه را اشتباه نمی گذارم. آن صحنه اشتباه واضح داور بود و ایشان به صحنه بسیار نزدیک بود. این هدیه و موقعیت را به حریف داد و همین توپ گل شد. روی این صحنه منجر به گل خودمان هم اشتباه کردیم، بهتر از این نمی شد بازی کرد. اگر از موقعیت ها استفاده می کردیم، برنده بازی می شدیم. تعویض ها هم در راستای افزایش میل هجومی تیم بود. حریف تمرکز خوبی در دفاع داشت و این کار را سخت تر کرد.

او درباره افت فاز دفاعی تیمش نسبت به فصل قبل گفت: نسبت به فصل قبل گل بیش تری دریافت نموده ایم، اما گل های بیش تری هم نسبت به فصل قبل زده ایم. باید تمرکز بیش تری داشته باشیم تا در ادامه بهتر شویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گل محمدی: می توانستیم با اختلاف گل بازی را ببریم، باید تمرکز بیش تری داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: می توانستیم با اختلاف گل بازی را ببریم، باید تمرکز بیش تری داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید