حسین شمس مدیر فنی تیم ملی فوتسال می گردد؟

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، تیم ملی فوتسال ایران از امروز چهارشنبه کارش را در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا در ارومیه شروع می نماید. ایران در گروه دوم منطقه جنوب و مرکز آسیا با ترکمنستان و قرقیزستان همگروه است و باتوجه به میزبانی ترکمنستان در مرحله نهایی جام ملت ها، صعود تیم کشورمان و قرقیزستان به دور نهایی قطعی است.

حسین شمس مدیر فنی تیم ملی فوتسال می گردد؟

با این حال کادر فنی تیم ملی میخواهد با قدرت در این مسابقات حضور یابد. تیم ملی روز یکشنبه آخرین تمرین خود را در تهران برگزار کرد و سپس راهی ارومیه شد.

در تمرین روز یکشنبه، حسین شمس سرمربی پیشین تیم ملی هم حضور داشت. شمس که با یک جعبه شیرینی به تمرین تیم ملی رفته بود، حتی دقایقی برای بازیکنان هم صحبت کرد تا شائبه فعالیتش در تیم ملی فوتسال به عنوان مدیر فنی بیشتر گردد.

البته شمس در مصاحبه با وبلاگ سطح دیتا، خاطرنشان کرد که صحبت خاصی برای فعالیتش به عنوان مدیر فنی در تیم ملی بزرگسالان نشده است.

از سوی دیگر سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال قرار است در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا کنار تیم ملی باشد و مسابقات را از نزدیک تماشا کند.

شمس در پاسخ به این سئوال که دلیل حضورش در ارومیه چیست؟ گفت: کمیته فوتسال مرا دعوت نموده است که بازی ها را تماشا کنم و برای همین در جریان این مسابقات در ارومیه خواهم بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حسین شمس مدیر فنی تیم ملی فوتسال می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین شمس مدیر فنی تیم ملی فوتسال می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید