انتخاب برترین مبل برای اتاق نشیمن

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، جستجوی مبل برای اتاق نشیمن اغلب آخرین مرحله از تجهیز فضای شماست. شما سبک و رنگ اتاق خود را انتخاب نموده اید و اغلب آن را به تازگی تزئین نموده اید. بنابراین اکنون باید مقدار و سبک و بعلاوه رنگ و پارچه مبل اتاق نشیمن خود را انتخاب کنید، قیمت نیز باید در نظر گرفته گردد. برای چنین تصمیم مهمی، انتخاب می تواند سخت باشد. دراین مجال چند عامل مهم را آنالیز می کنیم تا به شما برای انتخاب مبل مناسب یاری کند.

انتخاب برترین مبل برای اتاق نشیمن

اولویتهای مهم شما

وقتی می خواهید به تنهایی کتاب بخوانید یا استراحت کنید یا با دوستانتان فیلمی را تماشا کنید، آنچه مهم است را در نظر بگیرید. آیا یک مبل عمیق، یک مبل با تکیه گاه و دسته های پهن، یک مبل با پشتی بلند، یا همه این عناصر مورد احتیاج است؟ انتخابهای فراوانی وجود دارد، بنابراین اولویت بندی کنید و بدلیل قیمت انتخاب خود را محدود نکنید (البته در زمینه قیمت هم ما برای شما یک راه چاره مجذوب کننده داریم با ما همراه باشید) بنابراین اطمینان حاصل می گردد که مدلی است که برای مدت طولانی کاربردی و زیبا به نظر میرسد.

سبک دکوراسیون

قبل از آغاز تحلیل قیمت، ارزش دارد معیارهای دیگری برای انتخاب مبل ها آنالیز گردد. اولین مورد از اینها اغلب سبک است. باید در نظر داشته باشید که آیا این سبک با بقیه دکوراسیون خانه شما مطابقت دارد، اما مهمتر از همه آیا آن را دوست دارید؟ عامل دیگر تعداد افرادی است که مبل قرار است در خود جای دهد. سوال واضح این است که چند نفر در خانواده شما هستند و باید به این فکر کنید که چند وقت یکبار با دوستان و خانواده دور هم جمع می شوید. واقعاً به چند صندلی احتیاج دارید و آیا احتیاج دارید که چیدمان صندلی ها منعطف باشد و متناسب با موقعیت و مهمانان باشد؟ برترین مبل ممکن است لزوماً بزرگ ترین نباشد، اما کاربردی ترین باشد.

محل قرار گرفتن مبل

نکته بعدی در جستجوی مبل ایده آل، پاسخ به این سوال است که مبل کجا قرار خواهد گرفت؟ اگر قرار است در وسط اتاق نشیمن بایستید، بهتر است مبل هایی با شکل گرد انتخاب کنید تا از همه جهات عالی به نظر برسد. اگر ترجیح می دهید محل نشستن در گوشه ای از اتاقتان باشد، به یک مبل بزرگ ال یا یک جفت مبل 2 یا 3 نفره همسان نگاه کنید که با یک میز قهوه خوری در بین آن شیک و عالی به نظر می رسند. اگر قصد دارید یک مبل زیر پنجره قرار دهید، باید به ارتفاع پشتی مبل دقت کنید و مطمئن شوید که زیاد بلند نمی گردد.

در حین آنالیز انواع مبلمان، توجه به ابعاد اتاق نشیمن و ابعاد مبل مهم است. اگر اتاق شما دارای یک مبل بزرگتر است، خرید دو مبل به جای یک مبل ارزان تر خواهد بود. با مبلغ کمی بیشتر می توانید به عنوان مثال به جای یک مبل 2 نفره، یک مبل 2.5 نفره خریداری کنید. تا زمانی که اندازه گیری های خود را آنالیز نموده باشید، این یک راه عالی برای کاهش هزینه ها و دستیابی به اندازه مبل مورد احتیاج است. از طرف دیگر، اگر چیدمان اتاق شما با یک مبل ال سازگار است، این نیز یک راه چاره ارزان برای خرید مبلمان است.

راه چارهی برای پیدا کردن مبل راحتی با برترین قیمت در بازار

در حالی که مبل با طرحهای زیادی در بازار وجود دارد که با قیمت بالا به فروش می رسد، یک راه چاره خوب برای پیدا کردن مبل با طراحی زیبا، مناسب و قیمت رقابتی در بازار وجود دارد. راه چاره ما خرید از فراوریی مبل راحتی است، که با حذف واسطه، هزینه شما را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد و علاوه برآن شما می توانید تمام مشخصات مبل مورد نظر خود را مطابق سلیقه خود سفارش دهید و مراحل فراوری مبل خود را ببینید. برای تجربه این راه چاره روی لینک بالا کلیک کنید.

اندازه اتاق

هنگام تصمیم گیری در خصوص مبل ایده آل خود، مهم است که نسبت اتاقی که مبل در آن قرار می گیرد را در نظر بگیرید. ممکن است بخواهید یک مبل بزرگ داشته باشید، اما آیا آن فضا را تحت تاثیر قرار می دهد؟ ممکن است یک مبل کوچک متناسب بخواهید، اما آیا این مبل در فضای داخلی شما غرق خواهد شد؟ برای انتخاب پیروز مبل برای اتاق خود، باید این پارامترها را در نظر بگیرید.

هنگام انتخاب ابعاد مبل که در اتاق نشیمن قرار می دهید، خوب است فوراً به مکان آن فکر کنید. یک مبل با بدنه بلندتر زیر پنجره یا کنار دیوار به خوبی هماهنگ می گردد. برای فضای کوچک تر، یک مبلمان کوتاه تر ممکن است گزینه بهتری باشد، یا چند تکه مبلمان را برای چیدمان در یک منطقه چالش برانگیز انتخاب کنید.

اگر مبل بزرگی را انتخاب می کنید، بهتر است به لوازم جانبی و کوسن با رنگ های متضاد فکر کنید. اینها نه تنها به فضای داخلی شما مجذوب کنندهیت، بافت و عمق می بخشند، بلکه هر رنگ گسترده ای را که گاهی اوقات ممکن است بیش از حد تیره به نظر برسد، از بین می برند.

انتخاب پارچه مبلی

تصمیم گیری در خصوص پارچه مبلی گاهی اوقات می تواند کار دشواری باشد. ما چند نکته در خصوص نحوه انتخاب برترین پارچه روکش مبل برای احتیاجهای خود ارائه می دهیم.

  1. بافت پارچه، این برای صاحبان حیوانات خانگی مهم است. هرچه بافت محکم تر باشد، برای حیوان خانگی شما سخت تر می گردد که پنجه هایش را در مبل فرو کند و موهای حیوان خانگی شما فرو برود.
  2. سهولت در تمیز کردن، نکته مهم برای والدین بچه ها کوچک. هرچه تمیز کردن آن آسان تر باشد، بهتر است. برخی از پارچه ها را می توان به راحتی با آب و مواد شوینده تمیز کرد.
  3. مقاومت در برابر آسیب، می تواند تأثیر در طول عمر مبل داشته باشد، زیرا به مبلمان شخصیت می بخشد و تا زمانی که پارچه از کیفیت خوبی برخوردار باشد، انتخاب یک پارچه عالی به شما کیفیت عملی و زیبایی شناختی که در خانه خود در پی آن هستید می دهد.

معرفی یک مبل پرطرفدار و پرفروش

اگرچه معیارهای زیادی برای برترین وجود دارد، علاوه بر آنها ما بر اساس تجربه و بازخورد از مشتریان این مبل پرفروش و پرطرفدار را به شما پییشنهاد می کنیم. یکی از زیبا ترین مبل ها، مبل صدفی است که از دسته مبلهای راحتی مدرن می باشد طراحی آن بسیار مجذوب کننده است دسته های این مبل مانند تکیه گاه آن دارای دوختهای موازی است که به همراه انحنای تکیه گاه مبل جلوه جالبی از شکل و شیارهای صدف واقعی را تداعی میکند این مبل یکی از پرفروشترین و پرطرفدارترین مبلها می باشد. برای تماشا مبل مدل صدفی روی لینک بالا کلیک کنید.

خرید از فراوریی مبل

در پایان یک فراوریی مبل، را به شما معرفی میکنیم، تا امکان خرید مبل با برترین قیمت و کیفیت برای شما مقدور باشد، فراوریی مبل افرا، دارای 24 سال سابقه در بازار مبل یافت آباد است، فراوریات خود را با 18 ماه ضمانت ارایه می دهد فروش هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری انجام می گردد. فراوریات از با کیفیت ترین مواد ساخته میگردد. قاب های چوب با کیفیت، استفاده از اسفنجهای مرغوب برای اطمینان از حفظ شکل اصلی مبل، و پارچه های زیبا. می توانید در فراوریی مبل افرا، قیمت مبل راحتی در یافت آباد را با برترین پیشنهادها بدست بیاورید برای این کار روی لینک کلیک کنید و آنرا تجربه کنید.

منبع: اتاق

به "انتخاب برترین مبل برای اتاق نشیمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب برترین مبل برای اتاق نشیمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید