گزارش تمرین پرسپولیس با پنج بازیکن مصدوم پس از دربی

به گزارش وبلاگ سطح دیتا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت پس از فزونی برابر استقلال، امروز شنبه از ساعت 12:30 دقیقه در استادیوم شهید کاظمی به تمرین و ریکاوری پرداختند.

گزارش تمرین پرسپولیس با پنج بازیکن مصدوم پس از دربی

* ابتدا یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت و از کوشش سرخپوشان در چند بازی گذشته تقدیر و تشکر کرد.

* تمرین شنبه در دو بخش به مورد اجرا گذاشته شد و طی آن، بازیکنان اصلی در بازی دربی، با دویدن، انجام حرکات کششی و نرمشی و کارهای مخصوص ریکاوری به کار خود سرانجام دادند و سایر بازیکنان زیر نظر کادر فنی به انجام بخش های مختلف تمرین شامل پاسکاری های کوتاه، حفظ توپ، مینی فوتبال و حمله به دروازه روی آوردند.

* کمال کامیابی نیا و شهریار مغانلو به همراه محمد حسین کنعانی زادگان و سیامک نعمتی به خاطر مصدومیتی که داشتند، زیر نظر کادر پزشکی کار کردند. همین طور امید عالیشاه که به خاطر مصدومیت، بازی دیروز را از دست داده بود، تمرینات اختصاصی خود را انجام داد تا با آمادگی کامل به تمرینات گروهی و مسابقات باز شود.

* تمرین امروز حدود 75 دقیقه به طول انجامید و بازیکنان بعد از سرد کردن بدن ها راهی رختکن شدند.

تیم فوتبال پرسپولیس فرصت چندانی برای آماده شدن جهت بازی بعدی ندارد و باید روز سه شنبه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برابر تیم شاهین بندر عامری در بوشهر به میدان بروند.

سرخپوشان دو جلسه تمرینی دیگر را در برنامه دارند و روز دوشنبه با پرواز اختصاصی راهی بوشهر خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گزارش تمرین پرسپولیس با پنج بازیکن مصدوم پس از دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین پرسپولیس با پنج بازیکن مصدوم پس از دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید