پیغام قدردانی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان از حاجی میرزائی

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در پیامی به نمایندگی از کلیه دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی از همکاری های وزیرآموزش و پرورش در برگزاری و حضور باشکوه دانش آموزان در اربعین حسینی قدرانی کرد.

پیغام قدردانی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان از حاجی میرزائی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در پیغامی به نمایندگی از کلیه دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی از همکاری های وزیرآموزش و پرورش در برگزاری و حضور باشکوه دانش آموزان در اربعین حسینی قدرانی کرد.

متن پیغام دبیرکل اتحادیه به توضیح زیر می باشد:

جناب آقای حاجی میرزایی

مقام محترم عالی وزارت آموزش و پرورش

سلام علیکم

پیاده روی اربعین، حماسه است؛ حماسه عاشقی در سکوت، حماسه صبر واستقامت، حماسه ایثار و محبت، حماسه تحمل دشواری ها برای رسیدن به محبوب خدا و حماسه ایمان به پیغامبر و اهل بیت (علیهم السلام) است.

بدون تردید اربعین جزء عناصر زمینه ساز ظهور در عصر ما محسوب می گردد و نقش سازمان بخشی، تسهیل گر و الهام بخش در این زمینه دارد وهمیشه کسانی که در این اتفاق عظیم سهم مشارکتی داشته اند مورد عنایت ولطف ویزه حضرت حق و خاندان پارک رسول اکرم (ص) قرار گرفته اند.

بی شک تصمیم به جا، سازنده و قابل تقدیر وزارت آموزش و پرورش در موجه نمودن غیبت ایام زیارت اربعین نشان از باورقلبی و ایمانی دستگاه تعلیم وتربیت دارد و بوی خوش ومبارک حرکت در راستا تعالی سند تحول بنیادین را می دهد.

این درایت و هوشمندی موجبات افزایش دایره زائرین نوجوان اربعینی را فراهم نموده است که بی شک یکی از بهره برداران همین اقدام خوب، نظام تعلیم وتربیت در مدرسه است.

اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان نیز همچون سال های گذشته باقوت در راستا بهشت فعالیت های فرهنگی، تربیتی خود را دنبال نموده، جمعی که رفتند موکب های خدمتگذاری سیار درطریق الحسین (ع) را به دوش کشیدند و ازتوفیق خدمت به دیگر زائرین بهره مند شدند و آنانی که مانند دلشان را نذرقدم های زینب (س) نموده و بسته های هدیه برای نوجوانان عراقی آماده نموده و خود را سهیم در جریان عظیم الهی اربعین کردند.

بدینوسیله ضمن تائید وتحسین این اقدام وتصمیم سنجیده به نمایندگی از کلیه دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی از جنابعالی و همه دست اندرکارانی که در این امر خیر دست داشته اند تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال توفیقات روزافزون همه عزیزان وزحمتشکان فرهنگی را مسئلت می نمایم.

همیشه دعای گوی مسئولان دلسوز انقلاب اسلامی هستیم.

الهم عجل لولیک الفرج

حسین تاریخی

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیغام قدردانی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان از حاجی میرزائی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام قدردانی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان از حاجی میرزائی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید