مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه پیغام نور تا فردا 21 مهر تمدید شد

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور گفت: با توجه به درخواست دانشجویان و موافقت معاونت آموزشی دانشگاه، مهلت ثبت نام و انتخاب واحد پذیرفته شدگان تا فردا 21 مهر تمدید شد.

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه پیغام نور تا فردا 21 مهر تمدید شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نوراز تمدید مجدد مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان و انتخاب واحد در دانشگاه پیغام نور اطلاع داد و گفت: با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان و حجم بالای پذیرفته شدگان در دانشگاه پیغام نور با موافقت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، مهلت ثبت نام و انتخاب واحد تا 21 مهر تمدید شد.

پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ثبت نام نمایند

بهروز اضافه کرد: تمامی پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی 98 صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیغام نور می توانند با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir و یا مراجعه به مراکز و واحد ها برای ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان مدارک شناسایی و تحصیلی خود را درسامانه گلستان بارگذاری نمایند

بهروز ادامه داد: تمامی داوطلبان باید تصویر مدارک شناسایی و تحصیلی خود را با فرم jpg یا jpeg و حجم هر تصویر حداکثر 250 کیلوبایت در سامانه آموزشی گلستان بارگذاری نمایند.

دانشجویان از تسهیلات وام استفاده نمایند

وی توضیح داد: دانشگاه پیغام نور در راستای برطرف دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانک، امکان استفاده از تسهیلات وام با کارمزد یک و 4 دهم درصد را برای همه دانشجویان این دانشگاه فراهم نموده و دانشجویان از بدو ثبت نام در دانشگاه می توانند از این تسهیلات برای پرداخت کل شهریه خود استفاده نمایند. دانشجویان برای آگاهی از نحوه دریافت وام و دیگر جزئیات به مراکز و واحد های خود مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه پیغام نور تا فردا 21 مهر تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه پیغام نور تا فردا 21 مهر تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید