مسن ترین بیمار کرونایی ایران از بیمارستان مرخص شد

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم گفت: مسن ترین بیمار بهبود یافته مبتلا به کووید 19 ایران با 91 سال سن ظهر امروز از بیمارستان پاستور بم مرخص شد.

مسن ترین بیمار کرونایی ایران از بیمارستان مرخص شد

به گزارش وبلاگ سطح دیتا به نقل از فارس، عباس عباس زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم در بم از بهبودی و ترخیص فردی سالخورده با 91 سال سن خبر داد و گفت: این فرد سابقه سفر به شهرهای درگیر کرونا را داشته و پس از بازگشت به بم با اطلاع خانواده اش به پزشکان و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی بم تحت مراقبت و انجام آزمایش کرونا قرار گرفت.

وی اضافه نمود: قبل از اینکه جواب آزمایش کووید 19 این بیمار بیاید با نظر پزشکان بیمارستان پاستور بم بستری و امروز 25 اسفند پس از بهبودی از بیمارستان مرخص و به نقاهتگاه دانشگاه علوم پزشکی بم منتقل شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم با بیان این نکته قابل توجه که این فرد دارای نارسایی قلبی، آسم و فشار خون نیز بوده است، اعلام کرد: او یک کشاورز بمی است که تغذیه سالم داشته و از جمله خرمای مضافتی بم را به طور مرتب و روزانه مصرف می کند.

عباس زاده از شهروندان خواست به رعایت نکات ایمنی و بهداشتی توجه جدی داشته باشند و از هرگونه سفر جدا خودداری کنند و در خانه بمانند.

منبع: همشهری آنلاین

به "مسن ترین بیمار کرونایی ایران از بیمارستان مرخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسن ترین بیمار کرونایی ایران از بیمارستان مرخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید