بارش برف و باران در کشور از آدینه ، پیش بینی بارش ها برای تهران

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آدینه این هفته 13 دی ماه سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می گردد که ابتدا مناطق غربی و سپس بیشتر کشور را تحت تاثیر قرار می دهد و بعد از آن برف و باران بیشتر نقاط کشور را در بر خواهد گرفت.

بارش برف و باران در کشور از آدینه ، پیش بینی بارش ها برای تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، فریبا گودرزی گفت: امروز چهارشنبه روی نوار شرقی بارش پراکنده داریم، همچنین خراسان رضوی، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز بارش باران و برف خواهند داشت. جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان نیز بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی شده است.

وی گفت: در غرب سواحل، دامنه های زاگرس، شمال غرب و کمی غرب بارش های پراکنده و خفیف رخ می دهد و فردا نیز همچنان نوار شرقی بارش پراکنده همراه با وزش باد خواهد داشت.

گودرزی ادامه داد: گیلان و مازندران نیز بارش باران خواهند داشت، آدینه سامانه بارشی جدید از غرب وارد کشور می گردد و بارش ها در نیمه غربی شروع خواهد شد. شنبه و یکشنبه هفته آینده در بیشتر مناطق کشور برف و باران رخ می دهد و شدت بارش ها در جنوب کشور در استان های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال بوشهر و شمال فارس خواهد بود.

  • آدینه تهران بارانی است

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه کرد: آسمان تهران امروز کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، کمینه دمای امروز صبح تهران 1 درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز پایتخت به 11 درجه بالای صفر می رسد، از آدینه اواخر وقت بارش های پراکنده در تهران شروع می گردد، شنبه و یکشنبه هفته آینده پایتخت بارانی خواهد بود.

گودرزی گفت: شهرکرد با دمای 5 درجه زیر صفر و بندرعباس و بوشهر 25 درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.

منبع: همشهری آنلاین

به "بارش برف و باران در کشور از آدینه ، پیش بینی بارش ها برای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش برف و باران در کشور از آدینه ، پیش بینی بارش ها برای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید