آیا فصل سوم سریال شکارچی ذهن ساخته خواهد شد؟

به گزارش وبلاگ سطح دیتا، شکارچی ذهن (Mindhunter) سریالی جنایی درباره دو مأمور FBI است که به دنبال پیدا کردن ریشه جرم و جنایت به وسیله مصاحبه با مجرمین هستند. دو فصل اول این سریال که با تحسین منتقدان روبرو شد، امید را در دل طرفدارانش زنده نگه داشت که فصل های دیگری هم در کار باشد. آیا باید امیدوار باشیم که فصل سوم این سریال که نام فینچر را بر پیشانی دارد ساخته گردد؟

آیا فصل سوم سریال شکارچی ذهن ساخته خواهد شد؟

سال گذشته، دیوید فینچر در مصاحبه ای گفت شکارچی ذهن که از فراوریات نتفلیکس است در حال حاضر حداقل به طور موقت در حالت تعلیق قرار گرفته است و اعتراف کرد که به دلیل پرهزینه و وقت گیر بودن ساخت این سریال فراوری فصل سوم آن ممکن است توجیه مناسبی نداشته باشد. اما او ساخته نشدن فصل های آینده را کاملا رد نکرد و امید را در دل طرفدارانش زنده نگه داشت.

فینچر در نوامبر سال گذشته در گپی با ورایتی خاطرنشان نموده بود: از یک نظر دوست دارم دوباره روی این سریال کار کنم. ما امیدوار بودیم که بتوانیم داستان های سریال را تا اواخر دهه 90، اوایل سال 2000 پیش ببریم، امیدوار بودیم دنیس ریدر (Dennis Rader قاتل زنجیره ای که در فصل های قبل اشاره های کوچکی به او شده بود) را در فصل های بعد وارد میدان کنیم.

به نظر می رسد که آینده سریال شکارچی ذهن هنوز کاملا روشن نیست اما گزارش هایی از مذاکرات بین فینچر و نتفلیکس ارائه شده که احتمال ساخت آن را بیشتر می نماید. در این گزارش ها که توسط سایت اسمال اسکرین (Small Screen) ارائه شده، آمده است: واقعا نمی توان به طور قطع گفت که فصل سوم شکارچی ذهن در کار است یا خیر، اما مکالماتی بین فینچر و نتفلیکس در حال اجرا است. آن ها در حال بحث درباره احتمال بازگشت این سریال با فصل سوم هستند. به نظر می رسد فینچر نسبت به ساخت آن مشتاق تر است.

در حال حاضر، احتمالا بهتر است چیزی را تفسیر نکنیم و مطمئن نباشیم. فینچر تهیه کننده اجرایی شکارچی ذهن برای نتفلیکس است که قسمت های زیادی را تهیه نموده. شاید فعلا همین اندازه دلگرمی کافی باشد.

  • دیوید فینچر و شارلیز ترون با هم یک سریال درام جنایی می سازند

منبع: bloody-disgusting

منبع: دیجیکالا مگ

به "آیا فصل سوم سریال شکارچی ذهن ساخته خواهد شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا فصل سوم سریال شکارچی ذهن ساخته خواهد شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید